Воскресенье, 18.11.2018, 03:03
Приветствую Вас Гость | RSS

КУ " Лисичанская ОШ І - ІІ ст. № 18"

Категории раздела
Блоги учителей [1]
Обмен педагогическим опытом работы
Мини-чат
200
Наш опрос
Посетитель - кто Вы?
Всего ответов: 209
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Школа сегодня

ВІЗИТКА ШКОЛИ

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Комунальний заклад «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №18 Лисичанської міської ради Луганської області»

ФОРМА ВЛАСНОСТІ - комунальна

♦ РІК ПОБУДОВИ Навчальний корпус 2 - поверхова будівля – 1937 рік,

у 1962 році реконструйована після воєнних зруйнувань.

        НАВЧАЛЬНИЙ КОРПУС

      

БУДІВЛЯ МАЙСТЕРЕНЬ, АКТОВА ЗАЛА
Рік побудови -1964

СПОРТИВНА ЗАЛА

Рік побудови -1964

ЛІЦЕНЗОВАНИЙ ОБСЯГ ТА ФАКТИЧНА КІЛЬКІСТЬ ОСІБ, ЯКА НАВЧАЄТЬСЯ В ЗАКЛАДІ

Ліцензований обсяг - 275 учнів

Станом на 01.12.2017 року в закладі навчається  255 учнів

Мова навчання – українська, російська. Іноземні мови – англійська, німецька

СТРУКТУРА ТА ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДУ

Директор закладу – Юсакова Ольга Петрівна, освіта вища, спеціаліст вищої категорії. Заклад очолює з 2011 року.

Заступник директора з НВР : Кафтанова Алла Борисівна, освіта вища, спеціаліст вищої категорії; старший вчитель.

Педагог-організатор – Божич Олена Анатоліївна, освіта вища, спеціаліст першої категорії, старший вчитель.

Психолог – Чорнолізська Інна Віталіївна, освіта вища, спеціаліст. 

Кадровий склад закладу:

Педагогічних працівників – 20 З них: Мають педагогічне звання «Вчитель методист» - 1 Мають педагогічне звання «Старший вчитель» - 4 Мають вчене звання «Доцент» - 1 Вчителів вищої кваліфікаційної категорії – 7 Вчителів І кваліфікаційної категорії – 8 Вчителів другої кваліфікаційної категорії -1 Вчителів - спеціалістів – 4

Технічний персонал – 11

На початок 2017-2018 навчального року у школі навчається 253 учня у 11 класах: 1-4 класи - 5 класів на 142 учня, 5-9 класи – 6 класів на 111 учнів.

 НАЯВНІСТЬ ВАКАНТНИХ ПОСАД: 0,5 ставки соціального педагога

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ:

 • У школі працює хореографічний гурток «Грація» та секція «Спортивної гімнастики» (безкоштовно).
 • ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ, ЗАКРІПЛЕНА ЗА  КЗ «ЗОШ І-ІІ ступенів №18»

        Відповідно до частини 2 ст. 19 Закону України «Про дошкільну освіту», пп. 4 п. «б» ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 14 Закону України «Про освіту», Постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 року № 646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку», з метою прогнозування мережі дошкільних навчальних закладів відповідно до освітніх потреб населення та створення умов для здобуття громадянами дошкільної освіти, забезпечення здобуття громадянами України повної загальної середньої освіти виконком Лисичанської міської ради рішенням виконкому Лисичанської міської ради 3223 від 15.05.2017 року «Про організацію обліку дітей дошкільного віку та і підлітків шкільного віку» за КЗ ЗОШ І-ІІ ступенів №18» було закріплено наступну територію:

  Вул. П.Тичини, Кошового, Вугільна, Цегляна, З. Космодем'янської, Вербна, Гайдамацька, Пушкіна, Стаханова, Осьмушин яр, Челябінська, Світла, Партизанська, Молодіжна, Абрикосова, Невського, Донсодівська, Содівська, Набережна, 2-го Вересня, Маресьєва, пров. Вербний, пров. Алтайський, М.Рильського, пров. Гірничий, Жуковського, Волонтерська, Відродження, Робоча, Голикова, Виробнича, Інтернаціональна, Промислова, Гора Попова, пров. Базарний, пров. Донсодівський, Змагання, Республіканська, Машинобудівельників, ім. В.Сосюри (б.1-75 – непарна ст., б. 2-150 – парна ст.), Руднична, Суркова, Робоча гора, Чернишевського.  

 • Запрошуємо дітей вказаного мікрорайону на навчання у

 • КЗ «ЗОШ І-ІІ ступенів №18»

 • Правила прийому до закладу освіти:

  До нашої школи для навчання можуть бути зараховані усі бажаючі учні 1- 9 класів. Прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до законів України "Про освіту" та "Про загальну середню освіту" починається, як правило, з 6 років і повинен проходити на безконкурсній основі. Про це йдеться в наказі МОНУ від 7 квітня 2005 № 204 «Про прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів».

  А саме:
  1. До 1 класу загальноосвітнього навчального закладу зараховувати дітей, як правило, з 6 років.
  2. Прийом дітей до 1 класу загальноосвітнього навчального закладу (крім спеціалізованого) здійснювати на безконкурсній основі, як правило, відповідно до території обслуговування. Діти, які територіально не обслуговуються навчальним закладом, можуть бути зараховані в нього при наявності вільних місць.
  3. Для зарахування дитини до 1 класу батьками або особами, що їх замінюють, подаються:
  • Заява.
  • Копія свідоцтва про народження.
  • Медична карта дитини встановленого зразка.
  • Психолого - педагогічна карта розвитку дитини.
  4. Забезпечується першочерговий прийом до 1 класів дітей, які постійно проживають на закріпленій за навчальним закладом території обслуговування, або мають старших сестер і братів, які навчаються в даному закладі, і випускників дошкільних навчальних закладів, навчально - виховних комплексів, які уклали угоди про співпрацю.
  5. У загальноосвітніх школах, навчально - виховних комплексах прийом здійснюється без проведення вступних випробувань, тестувань, співбесід, іспитів з перевірки їх знань з навчальних предметів.

  Для зарахування до школи у 2-9 класи батьки або законні представники дитини надають особову справу учня з попереднього навчального закладу та наступні документи:

  • Заява.
  • Копія свідоцтва про народження.
  • Медична карта дитини встановленого зразка.
  • Психолого - педагогічна карта розвитку дитини.

 • УМОВИ ДОСТУПНОСТІ ЗАКЛАДУ ДЛЯ НАВЧАННЯ ОСІБ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

  У закладі створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами. Шкільне подвір'я має вільний доступ для мало мобільних груп населення. На будівлі школи(основний  хід) знаходиться кнопка виклику, пандус.  Розмір вхідних дверей дозволяє вільно пересуватися. Для дітей з особливими освітніми потребами організоване індивідуальне навчання.

  МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ШКОЛИ

 • ОСВІТНІ ПРОГРАМИ, ЩО РЕАЛІЗУЮТЬСЯ В ЗАКЛАДІ

 • Навчальні програми для 1-4 класів
 • Навчальні програми для 5-9 класів
 • МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ ОСВІТИ
 • Завдання школи на 2017/2018 навчальний рік

  Вважаючи, що наш навчальний заклад знаходиться на шляху постійного розвитку, ми маємо всі ресурси для реалізації поставлених державою та суспільством перед освітянами задач у сфері освіти, що передбачає поліпшення її якості, створення умов для особистого розвитку та самореалізації кожного учня, тому для нашого закладу є актуальними низка питань, що акумулюються в єдиній методичній темі:

  ПРОБЛЕМА ШКОЛИ: «Створення психолого-педагогічних умов для надання якісних освітніх послуг, підвищення рівня навчальних досягнень і формування активності та загальної культури учнів через взаємодію з сім’єю».

  ВИХОВНА ПРОБЛЕМА: «Забезпечення умов для самореалізації особистості, відповідно до її здібностей через засвоєння родинних, шкільних та національних традицій, формування активної позиції громадянина, екологічної грамотності, утвердження здорового способу життя».

  У новому навчальному році необхідно спрямувати діяльність на інноваційний розвиток та підвищення якісного рівня освітніх послуг шляхом:

 • охоплення дітей відповідного віку різними формами дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, формування оптимальної мережі навчальних закладів, зміцнення та модернізації їх матеріальної бази;
 • широкомасштабного упровадження у навчально-виховний процес інформаційно-комунікаційних технологій;
 • запровадження нової моделі виховної роботи, що базуватиметься на формуванні патріотизму, готовності на ділі стати на захист і оборону України від зовнішньої агресії, на громадянських, державницьких та військово-патріотичних аспектах; збагачення духовного потенціалу учнівської та студентської молоді, відродження кращих надбань українського народу, його культурних і національних традицій;
 • подальший розвиток та підтримка системи роботи з обдарованою і талановитою молоддю, різнобічний розвиток індивідуальності дитини на основі виявлення її задатків і здібностей, формування ціннісних орієнтацій, задоволення інтересів і потреб, розвиток творчих здібностей і навичок самостійного наукового пізнання, самоосвіти та самореалізації особистості, створення умов для розвитку обдарованих дітей та молоді;
 • поліпшення умов утримання та навчання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей з обмеженими фізичними можливостями; забезпечення соціально-педагогічного супроводу та підтримки зазначеної категорії дітей; подальше створення умов для впровадження інклюзивного навчання;
 • удосконалення системи підготовки та підвищення кваліфікації педагогічних працівників відповідно до потреб та викликів сучасності в умовах реформування освіти; запровадження нових моделей методичної роботи, науково-методичного супроводу професійного зростання педагогів.
 • підвищення якості освітніх послуг; покращення матеріально-технічної бази навчальних кабінетів. 
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Ноябрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Copyright MyCorp © 2018
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz