Вторник, 13.04.2021, 01:34
Приветствую Вас Гость | RSS

КЗ "Лисичанська загальноосвітня школа I-II ступенів

Меню сайта
Категории раздела
Блоги учителей [1]
Обмен педагогическим опытом работы
Наш опрос
Посетитель - кто Вы?
Всего ответов: 336
Мини-чат
200
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Школа сегодня

ВІЗИТКА ШКОЛИ

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Комунальний заклад «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №18 Лисичанської міської ради Луганської області»

ФОРМА ВЛАСНОСТІ - комунальна

♦ РІК ПОБУДОВИ Навчальний корпус 2 - поверхова будівля – 1937 рік,

у 1962 році реконструйована після воєнних зруйнувань.

        НАВЧАЛЬНИЙ КОРПУС

      

БУДІВЛЯ МАЙСТЕРЕНЬ, АКТОВА ЗАЛА
Рік побудови -1964

СПОРТИВНА ЗАЛА

Рік побудови -1964

ЛІЦЕНЗОВАНИЙ ОБСЯГ ТА ФАКТИЧНА КІЛЬКІСТЬ ОСІБ, ЯКА НАВЧАЄТЬСЯ В ЗАКЛАДІ

Ліцензований обсяг - 250 учнів

Станом на 01.01.2020 року в закладі навчається  269 учня

Мова навчання – українська, російська. Іноземні мови – англійська, німецька

СТРУКТУРА ТА ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДУ

Директор закладу – Юсакова Ольга Петрівна, освіта вища, спеціаліст вищої категорії. Заклад очолює з 2011 року.

Заступник директора з НВР : Кафтанова Алла Борисівна, освіта вища, спеціаліст вищої категорії; старший вчитель.

Педагог-організатор – Божич Олена Анатоліївна, освіта вища, спеціаліст першої категорії, старший вчитель.

Психолог – Чорнолізська Інна Віталіївна, освіта вища, спеціаліст. 

Кадровий склад закладу:

Педагогічних працівників – 27 З них: Мають педагогічне звання «Вчитель методист» - 1 Мають педагогічне звання «Старший вчитель» - 4 Мають вчене звання «Доцент» - 1 Вчителів вищої кваліфікаційної категорії – 7 Вчителів І кваліфікаційної категорії – 8 Вчителів другої кваліфікаційної категорії -2 Вчителів - спеціалістів – 7

Технічний персонал – 15

Медична сетра - 1, кухар - 1

На початок 2020-2021навчального року у школі навчається 269 учня у 11 класах: 1-4 класи - 5 класів, 5-9 класи – 6 класів 

 НАЯВНІСТЬ ВАКАНТНИХ ПОСАД: 0,5 ставки соціального педагога, 0,5 ставки кухаря

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ:

 • У школі працює хореографічний гурток «Грація» та секція «Спортивної гімнастики» (безкоштовно). Відкрито  4 інклюзивних класа для  учнів 1 , 2-б,   4 та 5 класів на 6 учнів.
 • ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ, ЗАКРІПЛЕНА ЗА  КЗ «ЗОШ І-ІІ ступенів №18»

        Відповідно до частини 2 ст. 19 Закону України «Про дошкільну освіту», пп. 4 п. «б» ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 14 Закону України «Про освіту», Постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 року № 646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку», з метою прогнозування мережі дошкільних навчальних закладів відповідно до освітніх потреб населення та створення умов для здобуття громадянами дошкільної освіти, забезпечення здобуття громадянами України повної загальної середньої освіти виконком Лисичанської міської ради рішенням виконкому Лисичанської міської ради 3223 від 15.05.2017 року «Про організацію обліку дітей дошкільного віку та і підлітків шкільного віку» за КЗ ЗОШ І-ІІ ступенів №18» було закріплено наступну територію:

  Вул. П.Тичини, Кошового, Вугільна, Цегляна, З. Космодем'янської, Вербна, Гайдамацька, Пушкіна, Стаханова, Осьмушин яр, Челябінська, Світла, Партизанська, Молодіжна, Абрикосова, Невського, Донсодівська, Содівська, Набережна, 2-го Вересня, Маресьєва, пров. Вербний, пров. Алтайський, М.Рильського, пров. Гірничий, Жуковського, Волонтерська, Відродження, Робоча, Голикова, Виробнича, Інтернаціональна, Промислова, Гора Попова, пров. Базарний, пров. Донсодівський, Змагання, Республіканська, Машинобудівельників, ім. В.Сосюри (б.1-75 – непарна ст., б. 2-150 – парна ст.), Руднична, Суркова, Робоча гора, Чернишевського.  

 • Запрошуємо дітей вказаного мікрорайону на навчання у

 • КЗ «ЗОШ І-ІІ ступенів №18»

 • Правила прийому до закладу освіти:

  До нашої школи для навчання можуть бути зараховані усі бажаючі учні 1- 9 класів. Прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до законів України "Про освіту" та "Про загальну середню освіту" починається, як правило, з 6 років і повинен проходити на безконкурсній основі. Про це йдеться в наказі МОНУ від 7 квітня 2005 № 204 «Про прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів».

  А саме:
  1. До 1 класу загальноосвітнього навчального закладу зараховувати дітей, як правило, з 6 років.
  2. Прийом дітей до 1 класу загальноосвітнього навчального закладу (крім спеціалізованого) здійснювати на безконкурсній основі, як правило, відповідно до території обслуговування. Діти, які територіально не обслуговуються навчальним закладом, можуть бути зараховані в нього при наявності вільних місць.
  3. Для зарахування дитини до 1 класу батьками або особами, що їх замінюють, подаються:
  • Заява.
  • Копія свідоцтва про народження.
  • Медична довідка  встановленого зразка.
  4. Забезпечується першочерговий прийом до 1 класів дітей, які постійно проживають на закріпленій за навчальним закладом території обслуговування, або мають старших сестер і братів, які навчаються в даному закладі, і випускників дошкільних навчальних закладів, навчально - виховних комплексів, які уклали угоди про співпрацю.
  5. У загальноосвітніх школах, навчально - виховних комплексах прийом здійснюється без проведення вступних випробувань, тестувань, співбесід, іспитів з перевірки їх знань з навчальних предметів.

  Для зарахування до школи у 2-9 класи батьки або законні представники дитини надають особову справу учня з попереднього навчального закладу та наступні документи:

  • Заява.
  • Копія свідоцтва про народження.
  • Медична карта дитини встановленого зразка.
  УМОВИ ДОСТУПНОСТІ ЗАКЛАДУ ДЛЯ НАВЧАННЯ ОСІБ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

 • У закладі створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами. Шкільне подвір'я має вільний доступ для мало мобільних груп населення. На будівлі школи(основний  хід) знаходиться кнопка виклику, пандус.  Розмір вхідних дверей дозволяє вільно пересуватися. Для дітей з особливими освітніми потребами організоване індивідуальне навчання.

 • ОСВІТНІ ПРОГРАМИ, ЩО РЕАЛІЗУЮТЬСЯ В ЗАКЛАДІ

 • Навчальні програми для 1-4 класів
 • Навчальні програми для 5-9 класів
 • МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ ОСВІТИ ЗА І семестр 2020-21навч. року
 •  

 • Завдання школи на 2020/2021 навчальний рік

  Вважаючи, що наш навчальний заклад знаходиться на шляху постійного розвитку, ми маємо всі ресурси для реалізації поставлених державою та суспільством перед освітянами задач у сфері освіти, що передбачає поліпшення її якості, створення умов для особистого розвитку та самореалізації кожного учня, тому для нашого закладу є актуальними низка питань, що акумулюються в єдиній методичній темі:

  ПРОБЛЕМА ШКОЛИ: «Створення психолого-педагогічних умов для надання якісних освітніх послуг, підвищення рівня навчальних досягнень і формування активності та загальної культури учнів через взаємодію з сім’єю».

  ВИХОВНА ПРОБЛЕМА: «Забезпечення умов для самореалізації особистості, відповідно до її здібностей через засвоєння родинних, шкільних та національних традицій, формування активної позиції громадянина, екологічної грамотності, утвердження здорового способу життя».

  Освітня стратегія школи у 2019-2020 навчальному році буде спрямована на успішний старт реформи освіти - «Нова українська школа», що передбачає оновлення змісту освіти, освітнього середовища, професійного рівня педагогів та орієнтована на потреби дитини.

  Діяльність педагогічного колективу має забезпечувати науково-методичний супровід упровадження змісту Державних стандартів, нових навчальних програм, компетентнісного підходу до організації навчального процесу на основі інноваційних технологій.

  Реалізація освітньої реформи має бути спрямована на:

 • вирішення питань матеріально – технічного забезпечення з метою якісного забезпечення реформи освіти - «Нова українська школа»;
 • забезпечення наступності між дошкільною та початковою освітою шляхом взаємодії з ДНЗ «Малятко» та упровадження в освітній процес ЗДО концептуальних положень Нової української школи; збереження оптимальної класів для забезпечення рівного доступу всіх дітей до якісної освіти, раціонального й ефективного використання ресурсів;
 • захист і реалізацію прав дітей з особливими освітніми потребами, підготовку вчителів та вихователів до роботи в інклюзивному освітньому середовищі;
 • активізацію роботи з обдарованими і талановитими дітьми, створення умов для розвитку в них навичок самостійного наукового пізнання через системну підготовку учнів до Всеукраїнських предметних олімпіад, предметних конкурсів;
 • забезпечення безперервного професійного розвитку педагогічних працівників та їхньої підготовки до роботи в умовах Нової української школи; організацію належного психологічного, соціально – педагогічного супроводу учасників освітнього процесу.
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Апрель 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Copyright MyCorp © 2021
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz